Basketbal

Basketbal je velmi oblíbený sport mladých chlapců a mužů. Není ale v poslední době jen jejich výsadou! I spousta dívek a žen již proniká do tajů této drsné míčové hry a cítí se v ní jako doma! Právě proto Vám náš eshop nabízí basketbalové potřeby i pro tento sport. V naší nabídce najdete především široký výběr kvalitních bot, které nabízí absolutní komfort Vaší noze a především bezpečí. Dále nadšencům pro basketbal nabízíme i sportovní oblečení, jako trička, šortky, nebo oblíbená basketbalová tílka, která k tomuto sportu neodmyslitelně patří. V sortimentu našeho internetového obchodu naleznete i propracované míče na basketbal značky Nike, které zaručují vždy perfektní hru!

Oblečení na basketbal za super ceny

Věnujete se rádi basketbalu o svůj volný čas? Neváhejte a rozšiřte si potřeby pro tento sport. Následujte naši nabídku a vybírejte si oblečení na basketbal od značky Karrimor nebo Everlast. Prohlédněte si naši skvělou nabídku, ve které naleznete desítky různých produktů, které jsou speciálně určeny pro tento sport. Nenechte si ujít lákavé slevy, které se vztahují na boty, oblečení, míče a veškeré doplňky. Doporučujeme Vám prohlédnout si naši skvělou nabídku, vybírejte si z různých šortek nebo dresů. Vybírat si můžete z různých velikostí, barevných variant nebo velikostí. Vybavte se na každý Váš trénink nebo zápas. Vybírejte z naší nabídky, které je plná stylového oblečení na basketbal.

Vysoce kvalitní basketbalové míče

Začínáte s basketbalem od úplných základů a sháníte vše potřebné k zahájení prvního tréninku? Následujte naši nabídku, kde naleznete basketbalové míče za skvělé ceny. Vybírat si můžete vždy z různých barevných variant a velikostí. Nenechte si tuto nabídku ujít a buďte plně vybaveni.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

TIP - POUŽIJ FILTR
Velikost
Barva
Značka:

Everlast Classic Basketball Tan

Everlast Classic Basketball
634 Kč
198 Kč
237 Kč
-63%
Everlast Classic Basketbal Tento Everlast Classic Basketbal byl vytvořený s vysokým výkonem pro dlouhodobou...

Dunlop Rubber Ball Basketball Dark Tan

Dunlop Rubber Ball
140 Kč
168 Kč
Rubber Ball Vyberte si z naší kolekce gumové míče pro různé druhy sportů, ideální pro rekreační hru nebo...

Dunlop Rubber Ball Basketball Tan

Dunlop Rubber Ball
140 Kč
168 Kč
Rubber Ball Vyberte si z naší kolekce gumové míče pro různé druhy sportů, ideální pro rekreační hru nebo...

Nike Air Overplay 9 Basketball boty Grey/Platinum

Nike Air Overplay 9 Basketball boty
2 101 Kč
1 437 Kč
1 725 Kč
-18%
Kód produktu: 151003