Mikiny Tapout

4 nejprodávanější modely mikin Tapout se nyní nacházejí na našem skladě a můžeme Vám je expedovat do 24 hodin. Nadále budeme pro naše zákazníky další modely přidávat do nabídky. Mikiny Tapout jsou vyrobeny s pevných a kvalitních materiálů a jsou vhodné pro veškeré volnočasové a sportovní aktivity. V nabídce se nyní nachází klasické mikiny s kapucí a klokankou, ale také velmi oblíbený model mikiny Tapout s krátkým rukávem. Všechny modely nabízíme se slevami -75%. 

Široká nabídka pánských mikin Tapout

Jste náročný na výběr té pravé mikiny pro Vás? Z naší široké nabídky mikin Tapout si určitě vyberete. Rozšířili jsme pro Vás sortiment o několik modelů, které nelze přehlédnout. Pokud preferujete mikiny přes hlavu, které jsou doplněny o kapuci, tak věříme, že budete s naší nabídkou spokojený, jelikož máte opravdu z čeho vybírat. Na své si přijdou ale také milovníci mikin bez kapuce, přes hlavu, na zip, ale také zde naleznete bavlněné vesty. Nyní je jen na Vás, kterou si vyberete a objednáte.

Pohodlné a kvalitní mikiny

Potrpíte si na pohodlný materiál a perfektně padnoucí střih mikiny? Značka Tapout Vám tyto požadavky splní a Vy budete se svým výběrem modelu spokojený. Mikiny jsou vyrobeny z bavlněného materiálu, který je doplněn o polyester. Kombinace těchto dvou materiálů je pro pokožku velmi příjemný. Vybírejte z mnoha barevných modelů, které mají výrazný a typický design pro mikiny Tapout

 

 

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

TIP - POUŽIJ FILTR
Velikost
Barva

Pánská mikina Tapout Tricot Black

Pánská mikina Tapout Tricot
1 764 Kč
553 Kč
663 Kč
-62%
Lonsdale Full Zip Jacket Mens Tento Lonsdale Full Zip Jacket je ideální pro nošení, zatímco venku, aby vám...