OUTDOOR OBUV PÁNSKÁ

Pánská outdoor obuv je určena pro turistické účely. Pro chůzi v těžkých přírodních podmínkách, pro vysokohorskou turistiku i turistiku rekreační v lesním prostředí a po kamenitých přírodních útvarech. Pánská outdooobuv je ideální pro turistiku v oblastech jako je Český ráj, kde se velmi často střídá mělký písčitý povrch s velkými kameny a skalnatými podklady. Outdoor obuv dokáže i v takto náročném terénu urdžet stopu, díky kvalitně zpracovaným a technologicky vyspělým podrážkám neuklouznete a navíc je vaše noha dokonale chráněna. Pánská outdoor obuv se dostupná v několika variantách. K dostání jsou nízké outdoor boty, vysoká outdoor obuv i outdoor obuv do extremních podmínek jako jsou vysokohorské expedice.

Pánská outdoor obuv Karrimor Summit

Nejoblíbenější pánská outdoor obuv 2012 - Karrimor Summit. Vyrábí se v několika provedeních - celokožené, vysoce voděodolné. Tato treková obuv nabízí velice pohodlné nošení, zařazuje se do kategorie nízký outdoor bot. Disponuje robusním vzhledem, ale zároveň i příznivou hmotností. Pohodlí zaručuje kvalitní polstrování. Obuv je vysoce voděodolná, ale také bezproblémově prodyšná. Kvalitní pánská utdoor obuv Karrimor Summit je na eshopu Magic-Outlet.cz dostupná již za 839 Kč!

Pánská outdoor obuv Karrimor Mition eVent - 1679 Kč (původně 4189 Kč) - 60%

Velice spolehlivá a kvalitní outdoorová obuv s prokázanou dlouho životností. Dlouhé životnosti této pánské outdoor obuvi přispívá také technologie Vibram. Karrimor Mition eVent jsou nepromolavé, urdží nohy v suchu a neustále větrané. Pro ochranu proti kamenům a tvrdým předmětům je chtáněná gumovou špičkou.

eVent - technologie outdoor obuvi

Technologie eVent je technologií nepromokavé membrány. Jedinečné složení této membrány umožňuje miliónům malých pórů správně dýchat a udržovat správnou prodyšnost.

 

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

TIP - POUŽIJ FILTR
V této kategorii není prozatím žádné zboží.