Ponožky Karrimor

Věnujete se často různým outdoorovým aktivitám nebo sportujete? Víte určitě, že není snadné najít vhodné oblečení, které by splňovalo Vaše požadavky. Při sportu či jiných aktivitách se můžeme pořádně zapotit, vybírejte si proto oblečení a doplňky, které odpovídají podmínkám při náročnějších aktivitách. Pokud při sportování či jiných aktivitách nosíte plné boty, chodidla se Vám potí a Vy už nevíte, jaké ponožky si pořídit? Neváhejte a nahlédněte do naší nabídky, ve které naleznete ponožky Karrimor, které jsou zaručeně tím, co Vy potřebujete. Připravili jsme je pro Vás do naší nabídky a vybírat si může celá vaše rodina, protože ponožky pro Vás máme v provedení dámském, pánském i dětském. Vybírat si můžete z desítek nejrůznějších typů, které jsou navíc i stylové a dají se dokonale sladit s Vaším celkovým outfitem. Těšit se můžete na zajímavě řešené ponožky Karrimor, které budete nakonec nosit ze všeho nejraději.

Kvalitní ponožky Karrimor se slevou až 60%

Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili důležitý doplněk, který je opravdu nezbytný. Pokud se věnujete sportu či jiným třeba outdoorovým aktivitám, měli byste si vybírat i vhodné ponožky, na kterých by se nemělo šetřit, protože obyčejné ponožky způsobují různé problémy a také způsobují často i silnější zápach. Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili ponožky Karrimor, se kterými se takovým problémům vyvarujete. Můžete si vybírat hned z několika různých variant, vybírat si můžete klasické ponožky, ponožky kotníčkové, ale i vysoké podkolenky. Nenechte si ujít naši skvělou nabídku a pořiďte si značkové ponožky Karrimor ještě dnes se slevou až 60%!

Buďte styloví od hlavy až k patě!

Nosíte rádi sladěné outfity, které Vám prostě sluší? Nezapomínejte i na kvalitní ponožky. V naší nabídce naleznete pohodlné, kvalitní a také stylové ponožky Karrimor, které dokonale doladí Váš outfit. Následujte naši nabídku, věříme, že si vyberete přesně podle Vašeho vkusu.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

TIP - POUŽIJ FILTR
Velikost
Barva

Karrimor Super Lite 1 Pack Running ponožky pánské Black

Karrimor Super Lite 1 Pack Running ponožky pánské
140 Kč
168 Kč
Karrimor Super Lite 1 baleni běžecké ponožky Pánské Karrimor Super Lite běžecké ponožky jsou určeny pro...

Karrimor Super Lite 1 Pack Running ponožky pánské White

Karrimor Super Lite 1 Pack Running ponožky pánské
140 Kč
168 Kč
Karrimor Super Lite 1 balení běh Ponožky pánské Karrimor Super Lite běžecké ponožky jsou určeny pro rychlost,...

Karrimor Walking ponožky 2ks pánské Navy

Karrimor Walking ponožky 2ks pánské
713 Kč
214 Kč
257 Kč
-64%
Karrimor Walking Sock 2 Pack pro Tyto turistické ponožky vás vidět ven a asi na delší dobu, protože prospěch z...

Karrimor Wool ponožky 2ks

Karrimor Wool ponožky 2ks
475 Kč
173 Kč
207 Kč
-56%
Karrimor vlněné ponožky 2 balení Karrimor vlněné ponožky 2 balení jsou vícenásobného účel walking ponožka...