SÁLOVÁ OBUV DÁMSKÁ

Dámská sálová obuv - dámské sálovky jsou vhodné pro sporty jako je házená, volejbal, tenis atd. V naší nabídce najdete kvalitní dámské sálovky předních světových značek. Najdete u nás sálovky Adidas, Nike, Asics nebo Mizuno. Obuv, kterou vám nabízíme je kvalitně odpružená a pohlcuje vibrace a nárazy vzniklé dopadem na podložku. Pokud ráda sportujete v hale a jste fanynka halových sportů, neváhejte projít naší širokou nabídku sálové obuvi, sálového vybavení a oblečení na sport.

Typy a rady při výběru dámské sálové obuvi

Nejdříve se potřeba si upřesnit na jaký sport sálovou obuv potřebujete. Pokud jste fotbalista, volejbalistka nebo basketbalistka, vždy budete potřebovat odlišnout sálovou obuv. Dámské sálovky jsou konstruovány na dámský, menší tvar nohy. Vybítejme také podle Vaši tělesné hmotnosti a podle toho jak často budete v hale sportovat. Zátež u žen není tak vysoká jako u můžu a proto se výrobci zaměřují, aby dámská sálová obuv byla komfortní, stabilní, bezpečná a pohlcovala nárazy.

Technologie dámských sálovek - Non-Marking

Podrážky s touto technologií jsou vyrobené ze speciálních materiálů, které nezanechávají na palubovce žádné stopy. Tato technologie dodáná sálové obuvi také důležitý prvek, že se v hale nesmekáme. Halové sporty často vyžadují rychlé změny směru a technologie Non-Marking nám napomáhá, abychom byli schopni rychle reagovat. Materiály použivé do podešví bot pro halové sporty nikdy na podlaze nezanechají žádné šmouhy, jsou velice tvrdé a odolné.

 

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

TIP - POUŽIJ FILTR
V této kategorii není prozatím žádné zboží.

Nejprodávanější

Puma Carson Runners Childrens Black/White

Puma Carson Runners Childrens
1 695 Kč
883 Kč
1 060 Kč
-37%
Puma Carson Běžci Childrens Puma Carson Běžci nabízí jak styl a komfort pro jakéhokoli mladík. Tyto trenéři...

Slazenger pánské Bowls boty White

Slazenger pánské Bowls boty
1 963 Kč
817 Kč
981 Kč
-50%
Slazenger Mens Mísy boty Aby co nejvíce z vašeho mísy hry s těmito pánské boty, představovat šněrovací...

Slazenger pánské Bowls boty Grey

Slazenger pánské Bowls boty
1 963 Kč
817 Kč
981 Kč
-50%
Slazenger Mens Mísy boty Aby co nejvíce z vašeho mísy hry s těmito pánské boty, představovat šněrovací...