SÁLOVÁ OBUV DĚTSKÁ

Dětská sálová obuv je většinou vyrobena z ultralehkého materiálu. Důležitým prvkem je technologie EVA, která tlumí nárazy v oblasti paty. Na eshopu Magic-Outlet.cz najdete mnoho zajímavých druhů dětské sálové obuvi, rozmanitých designů a barevných kombinací. V nabídce najdete sálovky jako pro děti, tak i juniory. Dětské sálovky vždy kupujte od známých světových značek. Zabráníte tak nejistotě, že jste nakoupili zdravotně závadnou sportovní obuv. U sálové obuvi je tento fakt dvakrát tak důležitý, protože nárazy z pohybu v hale jsou silné a dětské kosti a klouby potřebují nejkvalitnější péči.

Dětská sálová obuv Nike

V nabídce najdete širokou paletu dětské sálové obuvi Nike. Tato kvalitní značka je garancí toho, že Vaše děti budou nosit kvalitní obuv. Všechny modely sálovek Nike mají instalovanou technologii EVA, která pohlcuje nárazy pod patou. Většina fotbalových sálovek Nike má směřobané šněrování do strany boty pro leší kontrolu a práci s míčem. 

Dětská sálová obuv Adidas

Adidas vyrábí vysoce kvalitní dětské sálovky. Stejně jako u Nike mají všechny modely zabudovanou technologii EVA pro pohlcení nárazů pod patou. Dětské sálovky Adidas se vaznačuje velkým pohodlým, komfortem, mají polstrovaný kotník a patu. Na nártu mají syntetické panely pro lepší kontrolu míče.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

TIP - POUŽIJ FILTR
Velikost

Puma Carson Runner dětské dětské tenisky Black/White

Puma Carson Runner dětské dětské tenisky
1 794 Kč
900 Kč
1 080 Kč
-40%
Puma Carson Runner Junior Boys Trenéři Puma Carson Run Junior Trenéři nabízí velkou prémii kvalitní vzhled a...

Puma Carson Runners Childrens Black/White

Puma Carson Runners Childrens
1 695 Kč
883 Kč
1 060 Kč
-37%
Puma Carson Běžci Childrens Puma Carson Běžci nabízí jak styl a komfort pro jakéhokoli mladík. Tyto trenéři...