SÁLOVÁ OBUV PÁNSKÁ

Pánská sálová obuv se rozlišuje do několika kategorií. Speciální kategorií jsou pánské sálovky určené na halový fotbal či futsal. Oproti jiným sálovkám jsou ty futsalové drobnější konstrukce. Je tomu tak proto, že u fotbalu je potřeba přesný a citlivý dotek nohy s míčem. Další sálová obuv je určená pro sproty, které se nehrají nohama a proto mohou mít robusnější strukturu. Pánská sálová obuv s robusnější strukturou je vhodná především pro házenou, florbal, volejbal a squash. Další skupinou sálové obuvi jsou basketbalové boty určené do haly. Tato obuv je zcela specifická svou strukturou. Basketobalové boty jsou kotníkové, chrání a zpevňují kotník, aby nedošlo k výronu.

Pánské sálovky určené pro sálový fotbal a futsal

Jak již jsme v popisu výše uváděli, pánská sálová obuv speciálně vyrobená pro sálový fotbal a futsal má velice lehkou strukturu. Takto uzpůsobená struktura je z důvodu, aby hráč mohl s přesností ovládat míč. Dnešní trend ve fotbale a nejen ve fotbale je ten, že se všechny sporty zrychlují a proto je také důležité mít lehkou sálovou obuv. Lehkost napomáhá k vyšší rychlosti, kterou dokážete ve sporti vydat. Kvalitními modely sálové obuvi určené pro futsal jsou Adidas adi5 Sala, Nike 5 Lunar. Oba tyto modely najdete v naši nabídce za skvělé ceny s vysokými slevami.

Pánské sálovky na házenou, volejbal, suash atd.

Jelikož se tyto sporty nehrají nohama, mohou boty využívat robusnější strukturu svršku i podrážky. Jedinou nevýhodou je větší hmotnost, ale velkou výhodou je bezpečí. Tato robusnější sálová obuv je daleko pevnější, fixuje kotník a drží nohu. U tohoto typu sálovek bývá nejdůležitejší odpružení a kvalitní  pohlcení nárazů.

Sálová obuv Nike Air Court

Kvalitní a pohodlná sálová obuv Nike. Dobře prodyšné s polstrovanými prvky uvnitř boty. Velice odolná podrážka pohlcující nárazy.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

TIP - POUŽIJ FILTR
Velikost
Barva
Značka:

Pánská sálová obuv Nike Tiempo Rio Indoor Court Blue/Green

Pánská sálová obuv Nike Tiempo Rio Indoor Court
1 397 Kč
933 Kč
1 120 Kč
-20%
Nike Tiempo Rio krytý kurt Trenéři Pánské Trenéři Nike Tiempo Rio Indoor Court jsou určeny k nošení na tvrdé...

Slazenger pánské Bowls boty White

Slazenger pánské Bowls boty
1 963 Kč
817 Kč
981 Kč
-50%
Slazenger Mens Mísy boty Aby co nejvíce z vašeho mísy hry s těmito pánské boty, představovat šněrovací...

Slazenger pánské Bowls boty Grey

Slazenger pánské Bowls boty
1 963 Kč
817 Kč
981 Kč
-50%
Slazenger Mens Mísy boty Aby co nejvíce z vašeho mísy hry s těmito pánské boty, představovat šněrovací...