Spacáky

V sekci spacáky naleznete nejen samotné spací pytle, ve kterých budete v teple, ale také praktické karimatky či matrace. Díky nim dosáhnete na cestách naprostého komfortu při přenocování ve stanu, kdy Vás nebude nic tlačit ani mačkat. Pro táboření a kempování je kvalitní spacák základním vybavením. Neváhejte vyrazit za dobrodružstvím v přírodě. Spacáky ocení každý cestovatel v situacích, kdy bude potřebovat ochránit před chladnou nocí v přírodě. 

Kvalitní spacáky za výhodné ceny

Rádi pořádáte různé výlety klidně několik kilometrů od Vašeho domova? Pokud ano, je zaručeně důležité myslet na celou řadu doplňků, bez kterých není možné něco pořádat. Pro pohodlný spánek po stanem nebo širým nebem, je důležitý výběr spacáku. Připravili jsme pro Vás různé modely od různých výrobců, které zaručeně stojí za to. Pokud plánujete v brzké době nějaký výlet do přírody s rodinou nebo přáteli, neváhejte a vybavte se dokonale díky naší nabídce. Naleznete zde také karimatky a spoustu dalších produktů, které jsou pro kempování nezbytné. Spacáky Vám zajistí pohodlnější spánek mimo Váš domov. Mají tvar typické “mumie”, do kterého se jednoduše zachumláte a užijete si spánek skoro jako v peřině.

Spacáky od známých značek pro pohodlný spánek mimo domov

Těšíte na společný výlet s rodinou či přáteli, který se bude konat daleko od Vašeho domova? Neváhejte a následujte naši nabídku, ve které naleznete mimo jiné i spacáky, které jsou velmi kvalitní, potěší Vás zaručeně jejich velmi přijatelná cena. Vybírat si můžete z nejrůznějších značek, barevných variant a dalších důležitých parametrů, které rozhodují o konečném výběru toho pravého spacáku.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

TIP - POUŽIJ FILTR
Barva

Karrimor 2 Tone Foam Mat

Karrimor 2 Tone Foam Mat
614 Kč
255 Kč
306 Kč
-50%
Karrimor 2 Tone Foam Mat Tento Karrimor Foam Mat je ideální pro použití při kempování a festivalovou sezónu. >...

Karrimor Folding Sleep Mat Green

Karrimor Folding Sleep Mat
882 Kč
321 Kč
386 Kč
-56%
Karrimor Skládací Sleep Mat Karrimor Skládací Sleep Mat má eggbox konstrukce pro teplo a je tepelně izolovaná,...