TREKOVÁ OBUV DĚTSKÁ

Pro malé milovníky turistiky jsme také připravili širokou nabídku dětské trekové obuvi. V této kategorii najdete i multisportovní obuv, kterou můžete využít na jakékoliv volnočasové a sportovní aktivity. Dětská treková obuv je také vhodnou volbou jako zimní obuv do sněhu. Ani u dětské obuvi výrobci neopomíjejí obuv nabýt nejnovějšími technologiemi. Dětská treková obuv se také vyrábí v nízké a vysoké variantě a nabízejí se také boty se stahováním na suchý zip. Pokud plánujete strávit aktivní dovolenou i s vašimi dětmi, kvalitní dětská treková obuv je to první, nad čím byste měli přemýšlet. Nabízíme vám široký výběr a nejnižší ceny na trhu.

Opět nejlepší - dětská treková obuv Karrimor

Za skvělé peníze dáte svým dětem opravdový luxus. Kvalitní dětská treková obuv - to je synonymum pro Karrimor. Mají lehkou, ale vysoce odolnou konstrukci, jsou vhodné pro všechny typy outdoorových aktivit. Polstrování kotníku i paty. Trávíte s dětmi spoustu Vašeho volného času? Neváhejte a vydejte se s nimi do přírody. Měli byste myslet na vhodnou obuv, která je pevná a každý krok je naprostou jistotou. V naší nabídce naleznete boty pro děti se slevou až 80%!

Značková dětská treková obuv pro dokonalá dobrodružství

Plánujete s dětmi neustále různé výlety? Pokud rádi plánujete výpravy do přírody a pořádáte různá dobrodružství, měli byste myslet na vhodnou obuv, která vyhovuje přesně takovým podmínkám, které mohou nastat v přírodě. Do naší nabídky jsme pro děti zařadili pohodlnou dětskou trekovou obuv s pevnou podrážkou. Těšit se můžete na exkluzivní modely od známých značek, jako je např. Karrimor, Firetrap, Lee Cooper a spousta dalších.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

TIP - POUŽIJ FILTR
V této kategorii není prozatím žádné zboží.

Nejprodávanější

Dámské trekové boty Karrimor Summit Waterproof

Dámské trekové boty Karrimor Summit Waterproof
2 429 Kč
735 Kč
882 Kč
-64%
Karrimor Summit Nepromokavé Dámská vycházková obuv Karrimor Summit Nepromokavé dámské polobotky jsou ideální...

Pánské trekové boty Karrimor Summit pravá kůže Black

Pánské trekové boty Karrimor Summit pravá kůže
2 429 Kč
735 Kč
882 Kč
-64%
Karrimor Summit Leather Mens Walking Shoes Karrimor Summit Leather Mens Walking boty jsou skvělé pro všechny...

Pánské trekové boty Karrimor Summit Waterproof Pecan

Pánské trekové boty Karrimor Summit Waterproof
2 429 Kč
735 Kč
882 Kč
-64%
Karrimor Summit Waterproof Mens Walking Shoes Karrimor Summit Nepromokavé pánské polobotky jsou ideální jakékoliv...